O NÁS

foto budovy Ex Metal

foto budovy Ex Metal

HISTÓRIA:

Spoločnosť EX METAL FO vznikla už v roku 1999 ako malá firma zameraná na zákazkové kovoobrábanie v kusovej výrobe a malých sériách. Postupne sa firma rozrastala priberaním nových pracovníkov, prikupovaním nových strojov, aj rozšírením pracovných priestorov. V roku 2004 zmenila právnu formu na s.r.o. Dnes sa spoločnosť zaoberá ako kusovou tak sériovou výrobou.

SÚČASNOSŤ:

V súčasnosti má spoločnosť do 20 skúsených pracovníkov, ktorí sa neustále zlepšujú a zaškoľujú, aby naše výrobné možnosti držali krok s novými technológiami a aby sme boli schopní čo najlepšie vyhovieť potrebám našich klientov. Sme vybavení CNC aj konvenčnými strojmi pre zaručenie širokých výrobných možností, vysokej rýchlosti a kvality výroby. Pre kontrolu presnosti výrobkov, aby sa zaručila ich presnosť podľa klientom dodaných parametrov, máme k dispozícii 3D súradnicový merací stroj Mitutoyo Crysta-Apex S 9106, ako aj mnoho ďalších rôznych meradiel,ktoré pravidelne podliehajú metrologickej kontrole.

ÚSPECHY A CIELE:

Za dobu existencie našej firmy sme nadviazali úspešnú spoluprácu s množstvom klientov, a to nie len zo Slovenska, ale aj z mnohých ďalších krajín EU. Neustále sledujeme vývoj nových výrobných možností a modernizujeme naše strojové vybavenie. Našim cieľom vždy bude držať krok s novými trendmi v kovoobrábaní a poskytnúť našim klientom čo najkvalitnejšie služby a produkty.