Ex Metal

CNC obrábanie malé aj veľké série

Skúsenosti

Na trhu už 25 rokov. Spoločnosť vznikla už v roku 1999 ako malá firma zameraná na zákazkové kovoobrábanie v kusovej výrobe a malých sériách.

Postupne sa firma rozrastala, a v roku 2004 zmenila právnu formu na s.r.o. Dnes sa spoločnosť zaoberá ako kusovou tak sériovou výrobou.

Kvalita

V súčasnosti má spoločnosť do 20 skúsených pracovníkov, ktorí sa neustále zlepšujú a zaškoľujú, aby naše výrobné možnosti držali krok s novými technológiami a aby sme boli schopní čo najlepšie vyhovieť potrebám našich klientov.

Za dobu existencie našej firmy sme nadviazali úspešnú spoluprácu s množstvom klientov, a to nie len zo Slovenska, ale aj z mnohých ďalších krajín EU. Máme certifikáciu ISO14001 a ISO9001, pre zaručenú kvalitu produktov.

Modernizácia

Sme vybavení CNC aj konvenčnými strojmi pre zaručenie širokých výrobných možností, vysokej rýchlosti a kvality výroby. Neustále sledujeme vývoj nových výrobných možností a modernizujeme naše strojové vybavenie.

Našim cieľom vždy bude držať krok s novými trendmi v kovoobrábaní a poskytnúť našim klientom čo najkvalitnejšie služby a produkty.